Вибираємо бензиновий генератор для дачі та приватного будинку

Бензиновий генератор - агрегат, що перетворить механічну енергію в електричну. Використовується в заміських будинках, на дачах, в майстернях для забезпечення роботи електричних приладів, інструменту та обладнання. Може виконувати функції постійного джерела електроживлення в місцях, в яких відсутнє централізоване електропостачання. Однак частіше бензогенератор затребуваний для організації електроживлення при перебоях в роботі центральної електромережі. При вирішенні питання, яку модель бензинового генератора краще вибрати для заміського будинку або дачі, в основному керуються сумарною потужністю електроапаратів і необхідної фазностю струму на виході. Однак, крім потужності і фазності струму, моделі бензинових генераторів розрізняються і за іншими параметрами.

В Украине купить бензиновый генератор вы можете не выходя из дома на сайте компании.

Види бензогенераторів по типу генераторів

У бензинових генераторів використовуються два типи генераторів:

Синхронний . Ці складні по конструкції пристрою застосовуються в електрогенераторах при необхідності обслуговування енергоспоживачів, що володіють високою реактивним навантаженням. До таких споживачам з високими пусковими струмами відносяться електродрилі, штроборізи, «болгарки», деякі види побутової електронної техніки.

Асинхронний . Бензогенератори з асинхронним генератором вибирають для дач і будинків, в яких необхідно забезпечити електроживлення обладнання з малими струмами пуску, такого як лампи розжарювання, електропечі, праски. Переваги таких моделей: невисока вартість, здатність зберігати робочі характеристики в умовах високої вологості і сильного забруднення повітря. Високі пускові навантаження вони переносять погано.

Вибір бензогенератора за типом двигуна

Двигуни внутрішнього згоряння, що використовуються в генераторах на бензині, бувають двох-і четирехтактними. Кожен вид має певну область застосування, плюси і мінуси.

Двотактні . Ці двигуни зазвичай застосовуються в генераторах невеликої потужності. Їх плюси: легкий запуск, можливість використання при низьких температурах, мала витрата палива, невибагливість в роботі, простота обслуговування, компактність. Мінуси: не можуть забезпечити функціонування генераторів великої потужності, мають невелику тривалість безперервної роботи - до 5 годин.

Чотиритактні . Бензинові генератори електричного струму для дачі, приватного будинку, майстерні, потужністю більше 5 кВт комплектуються четирехтактними двигунами. Їх плюси: можуть працювати тривалий час без перерв - 10 годин і більше, не вимагають застосування спеціальних бензиново-масляних сумішей. Деякі моделі здатні працювати цілодобово.

За матеріалом виготовлення розрізняють двигуни:

З алюмінієвим блоком. Використовуються зазвичай в малопотужних переносних агрегатах, призначених для виїздів на природу або харчування немічного електроінструменту.

Чавунні з боковим розміщенням клапанів. Затребувані для більш потужних бензогенераторів, в порівнянні з моделями з алюмінієвим блоком. Працюють без перерви не більше 6 годин.

З блоком циліндрів з чавуну і верхнім розміщенням клапанів. Бензинові генератори з таким двигуном - кращий вибір для дач, приватних будинків, складських приміщень, майстерень, в яких потрібно забезпечити роботу приладів і обладнання з великою сумарною потужністю. За технічними характеристиками такі агрегати можуть скласти гідну конкуренцію дизельним станціям.

Розрізняються агрегати на бензині і з вигляду запуску. Моделі невеликої потужності зазвичай мають ручне управління. Більш потужні апарати оснащуються акумуляторами, які забезпечують електропуску за допомогою кнопки. Найбільш технічно передовими є агрегати з функцією автоматичного запуску при критичному падінні або повне зникнення електроживлення в центральній мережі.

Copyright © . All Rights Reserved