Гідроабразивна різка керамограніта "Эпоха Камня"

Гідроабразивна різа керамограніта здійснюється на верстатах. Вони оснащені столами, робоча поверхня яких обмежена параметрами 2х3 м. Зазначений параметр дозволяє ефективно обробляти як великоформатні стільниці, так і невеликі об'єкти (плитку під час створення декоративних елементів для панно, підвіконня і т.д.). Верстати здатні обробляти будь-який матеріал, що робить їх універсальними пристроями.

Качественная гидроабразивная резка плитки осуществляется профессионалами компании "Эпоха Камня".

Різ здійснюється за допомогою підвищеного тиску води. У сопло під великим тиском подається робоча рідина, змішана з дрібнодисперсним піском. Дана суміш розпилює опрацьований матеріал, а великий стіл самого верстата дозволяє пересувати заготовку, надаючи їй остаточну форму. Головна особливість; можливість створювати вироби будь-якої форми і розмірів. Це особливо привабливо для тих, хто збирається зробити свій інтер'єр по-справжньому унікальним.

Обладнання дозволяє:

розрізати керамогранітну плитку і натуральний камінь на фігури, які мають різну ступінь складності;

отримувати складні криволінійні елементи без освіти в оброблюваному матеріалі тріщин і відколів;

вирізати деталі з високою точністю.

Фігурне різання застосовується нашими фахівцями при виготовленні різних візерунків і логотипів, художніх панно, для криволінійного примикання кількох кольорів (видів) плит. Також ми виконуємо точний прямий різ по діагоналі, що дозволяє поєднати два елементи кутовий стільниці в єдину поверхню. Гідрорезка не застосовується при виготовленні плінтусів або ступенів.

Copyright © . All Rights Reserved