​Гнучка цегла

Гнучка цегла - абсолютно новий екологічний суперлегкий матеріал для декорування інтер'єрів квартир і зовнішнього облицювання фасадів.

На сайте https://ecofasad.com.ua/gibkiy-klinker.html вы можете заказать по выгодной цене гибкий клинкер отличного качества.

Гнучка цегла високотехнологічним, універсальним, паропроникним матеріалом для облицювання фасадів і оформлення інтер'єрів квартир і приміщень. Завдяки еластичності і гнучкості широко знаходить своє застосування для декорування прямих, напівкруглих, круглих, нестандартних поверхонь. Він прекрасно кріпиться на різні підстави: бетон, ДСП, СМЛ, OSB, гіпсокартон, фанера та інше. Гнучка цегла випускається в 12 основних кольорах в 2-х форматах. Завдяки спеціальному еластичному клею 20-ти кольорів, немає необхідності додатково наносити кольорову затірку швів. Клей PS-350 одночасно є і затерла швів. Гнучка цегла стійка до атмосферних впливів, механічних навантажень і перепадів темпаратури.

Переваги гнучкого клінкеру:

Підходить для оформлення фасадів, інтер'єрів, облицювання внутрішніх стін і перегородок, лоджій, балконів

Широко використовується для декору круглих і нестандартних поверхонь, арок, колон, віконних груп

Рекомендований для використання в системах теплоізоляції в якості верхнього облицювального шару

Застосовується в каркасному домобудівництві

Підходить майже для всіх типів поверхні

Еластичний, паропроницаемий, морозостійкий

Стійкість до навантажень і стирання, висока стійкість кольору

Зручність у монтаже- низька вага (5 кг / м2)

Не потрібно спеціальних навичок та інструментів при укладанні

Увага: Після укладання гнучкого цегли - берегти від вологи протягом 5 суток !!! Не застосовувати препарат плитки біля відкритого вогню !!!

Copyright © . All Rights Reserved