Які сучасні оздоблювальні матеріали підійдуть для декорування фасаду будівлі?

Сьогодні щоб оновити фасад будинку, слід провести цілий ряд досліджень. Оздоблювальні матеріали для фасаду настільки різноманітні, тому дуже складно зупинитися на чомусь одному.

Если вы сомневаетесь в покупке фасадные термопанели отзывы помогут вам убедиться, что вы делаете правильный выбор.

Але доведеться вибирати не тільки, з естетичної точки зору. На перший план виходь практичність і термін служби.

Який вигляд повинен мати сучасний фасад

Сучасні тенденції в дизайні екстер'єру будинку відносяться до стилю мінімалізм. Дизайнери рекомендують відмовитися від пафосу й розкоші. Всі деталі мають функціональне призначення і не перевантажують загальний образ будови. Щоб зробити образ більш оригінальним, використовують нестандартні комбінації кольорів і матеріалів.

Але в той же час зовсім не заборонено комбінувати стилі під час декорування фасаду. Головне, будинок як зсередини, так і зовні повинен подобатися власникові, адже це відображення його внутрішнього світу.

Звичайно, вибрати стиль і повністю відповідати напрямку в обробці звичайному людині складно, тому краще звернутися за допомогою до професіоналів. Вони не тільки врахують всі переваги, але і порадять, де і як зробити акценти або приховати недоліки. До того ж вони підберуть і відповідні матеріали.

На що звернути увагу при виборі?

Коли питання зовнішнього вигляду фасад вирішено, настає час вибору обробки. І тут є безліч нюансів, на які обов'язково звертають увагу. Для початку вибирають спосіб облицювання:

Мокрий фасад - використовуються технології з нанесенням розчину або клею. Це оштукатурений зовнішні стіни будинку.

Сухий фасад - установка оздоблювальних матеріалів проводиться виключно механічним способом.

Далі, підбирають сучасні оздоблювальні матеріали для фасаду за наступними критеріями:

сумісність облицювання і основної конструкції;

міцність - зовнішня обробка часто піддається різним впливам навколишнього середовища, в тому числі і механічним;

хімічна та біологічна стійкість - на поверхні фасаду не повинна розвиватися цвіль і грибок. Це не тільки негарно, але й скорочує термін служби матеріалів, а також шкодить здоров'ю людини;

відповідність кліматичних умов - якщо матеріал не витримує температурні скачки або підвищену вологість - не має сенсу витрачати на нього гроші і час для монтажу;

екологічна і пожежна безпека; якість матеріалів - сертифікати якості надають всі відповідальні продавці. Якщо в цьому було відмовлено обходьте місце стороною;

довговічність - якщо людина витрачає певну суму для поліпшення зовнішнього вигляду будинку, то прослужити таке облицювання повинна максимально довго і при цьому зберегти практично всі властивості;

естетичність - матеріал повинен виглядати красиво, але при цьому поєднуватися з усіма елементами, які розміщені на ділянці. Тут враховуються всі будови, а також флористичний дизайн.

Copyright © . All Rights Reserved