ЯК ВИБРАТИ БАРНИЙ СТІЛЕЦЬ ДЛЯ КУХНІ

Сьогодні барну стійку або стіл-острів можна зустріти не тільки в питних закладах або клубах. Адже це зручне і вдале рішення для власної кухні або вітальні. За допомогою вузької витонченої стійки можна зонувати простір, відокремлюючи кухонну зону від вітальні, наприклад. Дуже актуально для малогабаритних квартир плануванням типу «евродвушка» і квартир-студій.

Вы можете барные стулья для кухни купить по очень выгодной цене на сайте магазина .

Втім, де стійка, там і стілець. Барні стільці додають функціональності, оживляють інтер'єр.

конструкція

Типова конструкція барного стільця:

сидіння - є моделі з невеликими сидіннями, є стільці зі зручними поглибленими сидіннями. Якщо ви маєте намір тільки потягувати коктейлі з бару, то можна задовольнятися стандартним сидінням;

ніжки - бувають стільці з однією, трьома або чотирма ніжками. При виборі моделі потрібно врахувати наявність маленьких дітей і людей з солідною вагою. Якщо ви зупинилися на одній ніжці, то краще брати з потовщенням ближче до підлоги;

упор для ніг - обов'язкова деталь. Без упору сісти на високий стілець дуже складно, і довго на ньому перебувати не вийде, так як у ніг не буде опори і сидить швидко втомиться.

Інші деталі можуть варіюватися, якісь стільці оснащені підлокітниками і газліфтом, якісь - спинкою, деякі обертаються або складаються. Тому розглянемо основні види барних стільців:

Високі табурети. Хороший варіант, так як без спинки такий стілець легко прибрати під стіл або стійку. В умовах невеликої площі табурети відмінно підходять для швидкого прийому їжі. Довго сидіти на них все ж некомфортно.

Барні стільці зі спинкою. На таких стільцях цілком комфортно повноцінно обідати за столом або навіть працювати. Ергономічність дозволяє сидіти тривалий час, при необхідності розслабляючись завдяки зручним підлокітникам і спинці.

Складні високі стільці. Ще компактніше табуретів, адже їх можна швидко скласти і прибрати, якщо вони не потрібні в даний момент. Також складні конструкції зручні при переїзді або нечастих візитах гостей.

Барні напівкрісла. Якщо передбачається тривале перебування за столом, це кращий варіант з можливих: напівкрісла оснащені м'якими спинками, широкими підлокітниками і максимально ергономічні.

Ще кілька зауважень з приводу конструкції:

Найнадійніший і стійка модель барного стільця - з чотирма ніжками.

Опора для ніг повинна відрізнятися міцністю, так як по суті це сходинка, за допомогою якої людина сідає на стілець.

Якщо стілець буде біля стійки з баром або поруч з телевізором, то вибирайте обертається сидіння. Так ви зможете не встаючи з місця дивитися фільм або спілкуватися з іншими членами сім'ї або гостями.

Не забудьте про накладках на ніжки стільців, які не дозволяють ковзати і пошкоджувати підлогу, а також приглушують звуки при переміщенні стільця. Сусіди знизу скажуть вам спасибі.

Регулювання сидіння по висоті обов'язково передбачає і регулювання висоти упора для ніг. Інакше ноги залишаться висіти в порожнечі.

Про всяк випадок уточните максимальна вага, на який розрахований стілець. Зазвичай це не більше 110 кг.

Догляд і дбайливе використання - основа довгої служби стільців. Не забувайте регулярно мити і чистити їх, обробляти дерев'яні частини спецзасобами. Шкіряні та тканинні оббивки також необхідно протирати і берегти від подряпин. Вчасно міняйте частини механізмів, що рухаються регулювання.

Стілець або крісло - це в першу чергу комфорт, адже сидяче положення найменш фізіологічно. Так що обов'язково протестуйте стілець перед покупкою і переконайтеся, що ногам зручно, спина не затікає, а тіло не зісковзує з сидіння.

Висота стільця

Залежить від висоти столу або стійки. Оптимально, якщо на стільницю можна поставити лікті і при цьому не зігнутися. Між нижньою кромкою столу і сидінням має бути близько 30 сантиметрів. Одна людина по ширині займає 60 сантиметрів, це теж потрібно враховувати при розстановці меблів. Якщо у стільця є підлокітники, то необхідний простір збільшується ще.

Втім, сучасні барні стільці часто регулюються по висоті. За це відповідає газлифт - спеціальний механізм. Особливо актуальний він для невисоких людей.

Для невеликої площі добре підходять стійка або вузький високий стіл з кількома високими стільцями або табуретами.

Враховуйте, що сидіння барних стільців менше, ніж у обідніх, тому вибирайте крісла з сидінням ширше, якщо збираєтеся проводити за столом не менше 15 хвилин.

матеріали

Сучасні матеріали різноманітні, при цьому досить прості в догляді і використанні.

Сталь. Стільці з хромованого або матового металу дуже надійні і довговічні. Їх практично неможливо зламати. А ковані барні стільці з напиленням ще і вражають своїм дизайном. Правда, у них є недолік - вони важкі і часто масивні.

Пластик. За стільцями з пластику доглядати найпростіше. Вони легкі, привабливі зовні, компактні. Стільці з прозорого пластика майже непомітні і не захаращують простір, а кольорові пластикові стільці можуть виглядати дивовижно. Однак варто зауважити, що це дешевий матеріал, який швидко дряпається і витримує вагу лише до 100 кг.

Дерево. Дерев'яні меблі традиційно міцна і значна. Такі стільці приємно чіпати, вони добре вписуються в інтер'єр, їх можна фарбувати в різний колір або залишити з натуральним візерунком. Правда, дерев'яні стільці НЕ будуть крутитися або регулюватися по висоті, а якщо вони виконані з недорогої деревини, потрібно стежити за шурупами і періодично їх підтягувати. Краще вибирати моделі, в яких ніжки скріплені додатково рейками.

Плетені стільці - лоза або ротанг (натуральний або штучний). Зазвичай плетені стільці роблять з натурального або штучного ротанга або лози. Такі моделі відрізняються міцністю і легкістю у догляді. До них часто додаються подушечки-сидіння з натуральних матеріалів для кращого розслаблення і зручності.

Шкіра або тканину. Натуральна або екошкіра виглядає солідно, а на дотик дуже приємна. Сидіння таких стільців часто заповнене спеціальним гелем або пінополіуретаном, який забезпечує комфортну посадку. Тканинна оббивка також практична і довговічна при правильному догляді.

Copyright © . All Rights Reserved