ЯКА ЕЛЕКТРИЧНА ТЕПЛА ПІДЛОГА ПІД ПЛИТКУ КРАЩА

Сучасного споживача вже давно не можна здивувати таким елементом комфорту житла, як тепла підлога. Він став доступний для ремонту будь-якого цінового рівня, і представлений у продавців найширшим асортиментом виробників і типів. У цій статті визначимо кращий електричний тепла підлога під плитку.

Предлагаем огромный выбор на этом сайте качественных профелей по выгодной цене.

Навіщо потрібен електричний тепла підлога під плитку

Залишимо осторонь нестандартні рішення по обробці підлоги житлових приміщень і приймемо до уваги, що обробка підлоги плиткою або керамічним гранітом практикується:

У ванній: класичний варіант використання плитки для підлоги, використовується в 99,9% квартир.

На кухні: популярний варіант обробки підлоги на кухні, зручний в прибиранні і практичний в експлуатації.

В коридорі і передпокої: тут плитка давно знайшла свого шанувальника, особливо в передпокоях просторих квартир і приватних будинків.

Практичність використання плитки на підлозі, в так званих «мокрих зонах» житла, оскаржити вкрай важко. Однак крім порівняно високу ціну у плитки є істотний експлуатаційний недолік. Поверхня плитки холодна і приємна прохолода виходить від плитки в спеку, стає реальним дискомфортом в прохолодні і холодні пори року.

Саме цей дискомфорт, а також прискорену сушку змоченою плитки вирішує кращий електричний тепла підлога під плитку.

Як вибираємо кращий електричний тепла підлога під плитку

Залишимо осторонь ранжування теплих підлог по виробникам і для оцінки критеріїв «кращого» розглянемо:

зручність монтажу,

легкість обслуговування,

термін експлуатації.

Але перед цим ще раз згадаємо, чому ми шукаємо саме кращий електричний тепла підлога під плитку.

По суті в пристроях «теплих підлог» є дві принципово різних системи. По-перше, це водяна тепла підлога , де нагрів відбувається за рахунок циркуляції води в трубах системи теплої води (теплоносія). По-друге, це електричні системи тепла підлога, де тепло виділяється за рахунок проходження по контуру системи електричного струму.

Перша, водяна система вимагає підключення до автономної системи опалення та практично не використовується в квартирах. Друга, електрична система, автономна і працює при наявності в приміщенні електроживлення невеликої потужності.

Застосування електричного, а не водяної теплої підлоги в квартирі логічно і практично зрозумілі. Однак саме тут починається, той самий вибір кращого.

Три варіанти електричної теплої підлоги

На сьогодні, є три варіанти електричної теплої підлоги, який можна використовувати під плитку в житлових приміщеннях.

По-перше, це кабельний тепла підлога;

По-друге, це теплові мати;

По-третє, це стрижневий інфрачервона тепла підлога.

Нагадаю, що ми шукаємо найкращий електричний тепла підлога під плитку, а це значить, що кабель теплої підлоги буде як мінімум ховатися шаром плиткового клею і плиткою товщиною 8-10 мм.

Copyright © . All Rights Reserved