акрилові ванни, все про акраловой ванні

Всі ми в душі трохи консерватори. Важко зважитися купити ванну акрилову - популярну новинку, адже невідомо, яка вона, скільки прослужить, які нюанси її експлуатації. Якому ж матеріалу віддати перевагу?

На этом сайте вы сможете купить Акриловые ванны https://on-za.ua/vanni/akrilovye-vanny/ большой выбор,высокое качество и доступная цена.

Чавунні і сталеві моделі - справжня класика, непогане якість, перевірена багатьма поколіннями росіян. Чому ж практичні європейці полюбили синтетичний матеріал? Чому найкращі акрилові ванни прикрашають інтер'єри знаменитих сучасників? Сьогодні розберемося у всіх перевагах та недоліках акрилових ванн.

Що являє собою акрил

Напевно напередодні ремонту ви вже дізналися про всі види ванн і те, що вибір припав на акрил, вказує на те, що вам сподобалися які акрилова ванна має відгуки.

Ще десяток-другий років тому даний полімер був майже невідомий у нас, але в європейських країнах вже встиг завоювати популярність синтетичний матеріал, з якого технологія виготовлення гранично проста. Коротенько ознайомимося, як виготовляється акрилова ванна.

Під дією високої температури «пластмасі» надається відповідна форма, вона стає пластичною і здатної гнутися в різні боки. Завдяки цій властивості ванна акрилова буває асиметрична, кутова, прямокутна. Отримана форма остигає, зовні вона схожа на готовий продукт, але ще не має міцності.

Щоб під дією великої маси води полімерний корпус не прогинався і не лопнув, його зміцнюють армуванням - нанесенням металевої сітки, скловолокна і епоксидної смоли в кілька шарів. Чим товщі шари, тим міцніше вийде готовий виріб.

Переваги акрилових ванн

Правильно обраний виріб прослужить довго, різні виробники дають гарантію від 10 до 20 років, але навіть через даний термін ванна не вийде з ладу, якщо знати, як доглядати за нею. Вона просто кілька зовні постаріє, але не зміниться колір, не зблякне, не буде видно подряпин, адже невеликі пошкодження легко піддаються реставрації шляхом зачистки найменшої наждачним папером.

Які ж ще є гідності? Дізнаємося їх, щоб зрозуміти, чому в суперечці: акрилова або чавунна ванна краще, найчастіше виграє сучасна технологія. Отже:

Хороша модель - дуже міцна. Якщо в неї випадково упустити важку річ, то вона, на відміну від чавуну, що не пошкодиться.

Знову ж таки, якщо транспортувати її, заносити на верхній поверх, то не виникне особливих проблем, адже це легкий матеріал, акрилові ванни важать близько 30 кг, а чавунні - більше ста.

Ніякі інші види не можуть похвалитися таким широким вибором. Різноманітність форм, розмірів - з ними можливий будь-який дизайн ванної кімнати.

Не потрібно мати специфічні засоби, щоб підтримувати таку ємність в зразковому порядку, її дуже легко мити.

При бажанні можна знайти або навіть замовити акрилову ванну потрібного вам кольору. Напевно ви втомилися від білосніжною сантехніки, а з акрилом можна помріяти про будь-яких кольорах, які з часом не потемніють, що не зітруться. Кольоровий барвник вноситься в полімер ще на стадії його виготовлення, а не наноситься потім поверхневим шаром.

У сталевій ванні вода остигає вже через 10-15 хвилин. Поніжитися в теплій воді не вийде довго, якщо постійно не доливати гарячої води. Перевага акрилової ванни в тому, що в ній вода довго не остигає, підтримується температура води постійної більше години.

Акрилові ванни в більшості випадків гідромасажні. Про лікувальну дію чарівних бульбашок, просто теплої води можна розповідати дуже довго, але факт залишається фактом - сучасній людині потрібно розслаблятися, а в гидромассажной моделі акрилової ванни це так просто.

Copyright © . All Rights Reserved