Дизайн спальні: вибирайте свій стиль

Енергійному сангвинику буде затишно в просторій спальні, обробленою в яскраво-жовтих тонах або помаранчевої гамі. У разі якщо кімната невелика, її ремонт може припускати пристрій настінних дзеркал, оптично розширюють її. У такий дизайн спальні відмінно впишуться яскраві штори, килим і покривало, що створюють контраст зі стінами.

Здесь вы сможете заказать мебель на свой вкус https://mik-mebel.com/ гарантируем прочность и доступную цену.

Темпераментний холерик буде відмінно себе почувати в спальні, якщо в її оформленні присутній заспокійливий, заспокійливий зелений колір. Щоб викликати відчуття спокою, в дизайні спальні застосовують бірюзову, блакитнувату гаму і відтінки хакі, умбри. Найголовніше тут - простота ліній і чистота кольору. Дизайн спальні в цьому випадку передбачає використання стилів «хай-тек» або «кантрі».

Спальну кімнату меланхоліка можна оформити таким чином, щоб вона викликала у нього відчуття повної захищеності. Дизайн спальні виконують в стриманій колірній гаммі, вибираючи бежево-коричневі або акварельно-рожеві відтінки. Людям меланхолійного психотипу подобається велика кількість всіляких деталей в приміщенні, тому оптимальним варіантом тут є такі стилі як «бідермейер» або «бароко».

Що стосується флегматика, то дизайн спальні для нього передбачає використання спокійних відтінків коричневого, синього, сірого кольорів і добротної стійкою меблів. Тут буде цілком доречний простий «еко-стиль».

Найпоширеніші стилі інтер'єрів для спалень:

Дизайн спальні в стилі «кантрі» відрізняє використання натуральної сільської меблів

Класичний. Застосовують для спалень правильної форми, інтер'єр - світлий, стриманий, що випромінює спокій і викликає відчуття стійкого сімейного затишку. Для такого дизайну спальні вибирають білі меблі з позолотою, оббивка якої і стіни виконуються в пастельних тонах. Інший варіант - меблі з натуральної деревини, оброблена бронзою, в поєднанні з пастельними або синьо-зеленими шторами і оббивкою.

«Кантрі». Його ще називають «сільським стилем». Цей дизайн спальні відрізняє використання натуральної сільської меблів, штор, покривал і килимків з клаптиків. Доповнити інтер'єр можна плетеними кріслами, картинами в простеньких дерев'яних рамках, сухими композиціями квітів.

«Етно». Спальня в цьому стилі заповнена національним колоритом, характерним для традицій певної культури.

«Еко». Дизайн спальні виконують в природній колірній гаммі і використовують природні матеріали.

"Хай тек". Тут все побудовано на гармонійному поєднанні світла і простору. В основі дизайну спальні - чорно-сіро-біла кольорова гамма з додаванням червоного, синього, жовтого або зеленого кольорів. Інтер'єр - простий і елегантний.

"Арт деко". Це - театральний оптимістичний стиль з використанням в дизайні спальні помаранчевих, блакитних, ніжно-зелених, лілових відтінків і яскравих аксесуарів.

«Бароко». Такий стиль відрізняється одночасно химерністю і витонченістю. Дизайн спальні передбачає використання картин з рослинними мотивами і великих прикрас з позолотою.

«Вінтаж». Тут використовують яскраві фарби, хитромудрі візерунки, старовинні меблі і аксесуари з кованого металу, текстилю «під старовину», дерева.

«Модерн». Інтер'єр такої спальні - витончений, з плавними хвилястими лініями, пластичними формами.

Вибір за вами. Якщо інтер'єр спальні дарує Вам відчуття комфорту, Ви неодмінно будете добре висипатися, повноцінно відпочивати і легко вставати вранці.

Copyright © . All Rights Reserved