Коли може знадобитися ремонт басейну?

Будь-плавальний басейн в кінцевому підсумку потребує обслуговування і ремонту. Нехтування дрібними проблемами, такими як невеликі витоку і тріщини, може згодом призвести до серйозних поломок, які зажадають величезних витрат часу і грошей. Щоб уникнути подібного сценарію, необхідно періодично оглядати резервуар і знати, які ознаки в першу чергу вказують на те, що вам потрібен ремонт басейну.

Здесь вы сможете найти Обслуживание бассейнов https://odessa.uhod.ua/obsluzhivanie-basseynov-odessa.html по доступной цене.

Частою проблемою є засмічення пісочного фільтра. Для цього може знадобитися промити фільтри. Пісочний фільтр - це відмінний спосіб утримувати басейн в чистоті. При правильних умовах він цілком може продовжувати служити протягом 8-10 років. Однак для досягнення найкращих результатів рекомендується замінювати пісок кожні 3-5 років.

Погіршення якості води / Несправність системи дозування хімічних реагентів

Якщо за контроль якості води вашого басейну відповідає автоматика, трапляється проблема з погіршенням якості води. Пов'язано це з тим, що вимірювальна техніка. Вона вимагає обов'язкового технічного обслуговування і калібрування, з періодичністю від двох разів на місяць до одного разу на квартал на сучасних установках класу преміум. А також обов'язкову заміну витратних матеріалів, згідно з інструкціями заводу-виготовлювача. Якщо ваша система контролю і дозування хімічних реагентів вимагає обслуговування або вийшла з ладу, фахівці сервісу можуть допомогти визначити, чи можна полагодити цей елемент або ж він потребує заміни.

Протікання і пошкодження оздоблення

повреждёееая обробка басейну

У бетонних басейнах, при порушеннях правил експлуатації і несвоєчасному обслуговуванні, завжди страждає обробка басейну. Що призводить до протікання і дефектів чаші басейну. Якщо ви виявили протікання або обробка чаші має пошкодження, фахівці з ремонту запропонують варіанти ремонту або заміни.

Погіршення якості води

Насоси використовуються в басейнах для циркуляції, нагрівання та подачі води. Коли обладнання функціонує неправильно, воно може погіршити фільтрацію, що також призводить до каламутній і брудній воді в басейні, температура якої не досягає заданих значень. Відсутність руху води через фільтри також є ознакою істотної проблеми.

несправність нагрівача

Якщо температура води в басейні набагато нижче необхідного рівня, існує кілька можливих проблем. Одна з них - нагрівач просто не отримує достатнього потоку води для ефективного нагріву басейну. Для цього може знадобитися промити фільтри. Якщо ваш нагрівач застарів, вийшов з ладу, фахівці сервісу можуть допомогти визначити, чи можна полагодити цей елемент або ж він потребує заміни.

Copyright © . All Rights Reserved