Коли потрібен дизайнер?

Ну ось і настав час ремонту. Як же хочеться все переробити, переставити, змінити по-новому, щоб здивувалися всі родичі і знайомі. Але як же важко вирішити, з чого почати і як провести ремонт ідеально . Тим більше, якщо ви задумали перепланування і ще не знаєте, як до цього підступитися. Відповідь одна - вам потрібна порада фахівця, що добре розбирається в цьому питанні.

Быстро и надежно купить билеты онлайн на поезд вы можете на нашем сайте.

Приступаємо до пошуку дизайнера

Найкраще, якщо дизайнера вам запропонують ваші знайомі, самі недавно зробили ремонт. Тут, як то кажуть, ви можете на власні очі побачити результати його праць. Якщо вам подобається його робота в даному конкретному випадку, сміливо звертайтеся до нього за допомогою. Не зайвим буде попросити дизайнера показати вам і інші його проекти. Крім його роботи, вас повинен влаштовувати і сама людина по його особистісних характеристик, адже вам доведеться провести з ним чимало часу.

Звичайно, найголовніше на початку ремонту - визначитися з фінансами, які ви готові на нього витратити. Якщо ж грошей недостатньо, то і дизайнер вам буде не по кишені. Але це не страшно. Ви самі можете спробувати себе в якості дизайнера, благо зараз багато літератури, сайтів та іншої інформації на цю тему.

Подумайте для початку, чи потрібен вам багаторівнева стеля або паркет з дорогих порід дерева? І чи варто ламати стіну заради кількох десятків сентиментів додаткової площі? В даному випадку краще правильно підібрати оздоблювальні матеріали та вибрати відповідну меблі і текстиль.

Існує кілька видів робіт, при здійсненні яких без дизайнера просто не обійтися. По-перше, якщо ви задумали організувати в своєму приміщенні зимовий сад, басейн, кінотеатр, установку каміна або сауни. Це дійсно складні роботи, і фахівець тут просто необхідний. По-друге, якщо ви задумали перенести санвузол або кухню в інше місце. Так як такі роботи пов'язані з перенесенням вентиляції, водопровідних або опалювальних мереж, самим краще не братися за таку складну справу. По-третє, це розширення чи зміну форми віконних прорізів. Зробити з маленького квадратного віконця величезне кругле на всю стіну - ефектно, але небезпечно без відповідного фахівця. По-четверте, якщо ви вирішили знести абсолютно всі стіни, то слід подумати про те, як і де звести колони або цікаві за формою перегородки.

Як бачите, нюансів багато і розраховувати тільки на свої сили не завжди розумно, звичайно, якщо ви самі не архітектор. Думайте, підраховуйте, фантазуйте, і все у вас вийде.

Copyright © . All Rights Reserved