Ремонт в дитячій кімнаті: на що звернути увагу?

Дитяча кімната - це цілий світ для дитини, місце, де він буде проводити більшу частину життя з батьками, рости, вчитися і дорослішати. Існує кілька особливостей оформлення дитячої:

Здесь вы сможете найти всё про Rachelle Dawson очень много интересной информации.

Меблі тут повинна бути вкрай функціональної, практичність набагато важливіше краси. Пам'ятайте, що дитина дуже швидко росте, тому купувати меблі потрібно з урахуванням цього правила;

Якщо діти досить великі, слід порадитися з ними, який ремонт вони хочуть бачити. Звичайно, дизайн дитячої для хлопчика і дівчинки буде істотно відрізнятися;

Маленькій дитині краще оформити кімнату в ніжних пастельних тонах. Наявність яскравих відтінків рекомендовано, але вони не повинні різати око, дратувати і нервувати.

Так як дитяча об'єднує в собі робочий кабінет, ігрову кімнату і спальню, потрібно продумати, як приміщення буде зоновано, щоб дитині було максимально комфортно.

Як проводити ремонт в дитячій кімнаті: покрокова інструкція

Будь-який ремонт дитячої кімнати своїми руками потрібно починати зі складання проекту. Які тонкощі потрібно дотримуватися, відбуваючись приміщення для дитини?

Використовуйте безпечні, екологічно чисті матеріали. В іншому випадку є ризик розвитку астми, бронхіту, алергії, частих застуд;

Для підлоги використовуйте дерев'яне покриття зі смолою або бджолиним воском. Підійде коркове дерево і паркет;

Килими на підлозі теж можна постелити, однак віддайте перевагу синтетичним матеріалам, які легко миються;

Стелі краще оформляти в біло-блакитній гамі, яка дарує спокій і умиротворення;

Вибирати шпалери потрібно в залежності від уподобань дитини - малюкові сподобаються герої мультиків на стінах, а підліток може самостійно вибрати дизайн. Використовуйте паперові шпалери і спеціальний клейстер, щоб стіни «дихали».

Якщо ремонтуйте дитячої кімнати для двох, не забувайте, що кожна дитина не повинна відчувати себе обділеним. Забезпечте для нього свій кут і простір для діяльності.

Copyright © . All Rights Reserved