Що таке «Дедик»?

Багато хто чув такі слова як "Дедик", "віртуальний сервер", "дедіктейтед сервер", але не розуміли, що це означає. У цій статті буде докладно описана інформація про Дедик.

На этом сайте вы сможете Купить дедик на выгодных условиях.

Що ж це таке

Сталося це слово від англійського словосполучення "dedicated server", що в перекладі означає "виділений сервер". На них встановлено потужне обладнання: сильна апаратна конфігурація, потужні інтерфейси, яке допомагає обробляти велику кількість різних даних, в тому числі і базу даних будь-якої фірми або організації.

Застосування виділеного сервера.

Найчастіше Дедиков використовують для Брута (зломів аккаутнов), флуду, спаму чого-небудь і інших злісних цілей. Але як було описано раніше, вони можуть використовуватися для благородних цілей, як захист інформації і т.д.

Придбання Дедик.

Всього способів отримання сервера три:

1) Купити Дедик у якогось хостингу;

2) Знайти безкоштовні, на "сайтах-халявщиків".

3) Зламати Дедик (не під силу кожному).

Вибір Дедик - це важливо

Рекомендується звертати увагу на такі характеристики при виборі сервера:

1) Швидкість з'єднання з інтернетом, наприклад, вхідна швидкість - 5 мегабіт в секунду, що виходить - 1,5 мегабіт в секунду;

2) RAM (Пам'ять), наприклад - 1 GB;

3) Процесор;

4) Операційна система.

Приєднання dedicated server

Підключити Дедик можна легко, за допомогою вбудованої утиліти Windows: зайти в "Пуск", ввести в командний рядок mstsc, виконати клавішою Enter. Потім перейти у вкладку "Програми", після чого "Стандартні", "Зв'язок", і в ув'язненні вибрати "Віддалений робочий стіл".

Скільки може прожити віртуальний сервер

Все залежить від того, як акуратно поводяться з Дедик. Його не можна сильно навантажувати. Також заборонено видаляти що-небудь із системних файлів, так як при неправильному використанні сервер може закрити адміністратор хостингу.

Copyright © . All Rights Reserved