Типи металоконструкцій

Металоконструкції (металеві конструкції) представляють собою різні вироби з металів і сплавів, і застосовуються в багатьох областях будівництва. Металоконструкції мають такі переваги, як технологічність, надійність і довговічність. Конструкції можуть проводитися як для великих, так і для не великих споруд, за типовими і нестандартним проектам.

На сайте компании пульсар-констракшн.укр вы можете купить металлоконструкции по выгодной цене.

Існує велика кількість типів металоконструкцій для різних будівель і споруд. Основні групи, на які можна розділити металоконструкції це:

Легкі металоконструкції

Легкі металоконструкції виготовляються тільки з легких сплавів. Застосовуються при зведенні промислових, сільськогосподарських, цивільних та інших будівель і споруд.

Будівельні металоконструкції

Будівельні металоконструкції - конструкції, які використовуються в якості несучих в каркасах будівель і споруд, в великопрольотних покриттях, стінових обшивці і покрівельних панелях. На відміну від металоконструкцій з бетону, будівельні металоконструкції мають невелику вагу і налагоджені технології виробництва. Незважаючи на легкість таких металоконструкцій, вони володіють достатньою несучою здатністю, що робить їх надійними і міцними. Будівельні металоконструкції активно використовуються в промисловому і цивільному будівництві.

Металоконструкції для швидкомонтованих будівель

Швидкомонтовані металоконструкції - конструкції, які збираються на підприємстві виробнику, подібно до конструктора (за допомогою зварювання, на спеціальних болтах). Після складання вони доставляються на будмайданчик, де зводяться відповідно до проекту. Швидкомонтовані металоконструкції дозволяються економити час і кошти, завдяки швидкому монтажу металоконструкції і мінімальним трудовитрат. На основі таких швидкомонтованих будинків сьогодні монтуються ангари і склади, автосервіси, термінали, торгові павільйони, виставкові центри і т.п.

Металоконструкції для будівництва

До металоконструкцій дли будівництва, відносяться закладні деталі, сходи, сходові площадки, балконні огорожі, двері, ворота, паркани, решітки та ін. Ці металоконструкції використовуються при будівництві будівель і споруд.

Ковані вироби

До виробів художньої ковки відносяться: паркани, решітки, ворота, сходові та балконні огородження, ковані меблі, козирки, навіси, альтанки та ін. Вироби можуть мати декоративні елементи, такі як ажурні візерунки, різні вензелі та ін.

Технологічні металоконструкції

Технологічні металоконструкції - металоконструкції, призначені для монтажу різного технологічного устаткування в промисловості і є складовою частиною технологічного процесу цього обладнання. До даної категорії відносяться, опорні металоконструкції (підставки і колони), а також ємності, ємнісне обладнання, сходи і майданчики обслуговування, підйомники.

Copyright © . All Rights Reserved