Як почистити крісло з тканинної оббивкою
Перед початком збирання найкраще ретельно пропилососити поверхню. Знадобиться вибрати спеціальну насадку і обернути її чистою ганчіркою, змоченою в сольовому розчині. Така попередня прибирання добре освіжає колір. Враховуйте, що велюрові і оксамитові тканини можуть легко ушкоджуватися жорсткими щетинками, тому при збиранні потрібно бути максимально обережними.
На этом сайте вы сможете найти химчистка диванов тут выполним работу любой сложности и за доступную цену.
Якщо оббивка гладка, то її можна попередньо протерти бавовняною серветкою, змоченою в мильному розчині. Краще використовувати якомога менше води і як можна більше піни. Ще один хороший спосіб освіжити тканину перед генеральним прибиранням - вибити її через мокру простирадло. Після попереднього очищення все плями виявляться сильнішими, і можна буде вивести їх точково.
Рекомендації щодо того, як почистити тканинне крісло, розрізняються залежно від типу оббивного матеріалу:
Якщо оббивка оксамитова, плюшева, велюрова, то можна використовувати м'яку серветку або губку. Очищення виконують мильною піною, обов'язково в напрямку ворсу, щоб не пошкодити структуру тканини. Для видалення сильних забруднень також можна використовувати розчин оцту або нашатирю в пропорції 1: 2.
Оббивка з зручного і практичного флока легко відмивається мильною водою. Використовувати механічні способи очищення навіть при присохлих забрудненнях не рекомендується, оскільки легко можна пошкодити волокна тканини. Всілякі розчинники, відбілювачі і агресивні речовини використовувати не можна. Зате флок можна чистити порошками і розчинами на водній основі.
Жаккард відрізняється довговічністю, привабливістю, стабільність кольору. Але механічні методи очищення використовувати не можна. Ось як помити крісло, оббите жаккардом: потрібно взяти м'яку губку і змочити в мильній піні, а потім обробити пляму. Для жирних слідів від косметики або їжі допускається використовувати 10% спиртовий розчин. Хлорсодержащие порошки для цієї тканини не підходять.
Велюрову тканину теж бажано очищати мильним розчином, але можна використовувати і спирт. А ось нерозбавлений столовий оцет застосовувати заборонено.
Мікрофбіра добре відмивається поролоновою намиленої губкою. Якщо пляма в'їлися, можна розвести спирт в теплій воді. А ось побутову хімію на основі нафтопродуктів і всілякі бензинові розчинники застосовувати не варто.
Сплендер досить регулярно пилососити. Якщо ж ви випадково залишили на поверхні жирну пляму, то його можна засипати сіллю, а потім пропилососити.
Замшу і нубук потрібно очищати спеціальною щіткою, а потім використовувати або сіль для жирних плям, або оцет для інших поверхневих забруднень.
Гобелен можна чистити тільки піною з миючого засобу або ензімного порошку, оскільки він дуже чутливий до вологи.