Здійснюємо вибір плитки грамотно

Сучасна плитка вибір представляє досить широкий. Будь-який смак буде задоволений: фактура, забарвлення, розміри - все це представлено в продажу в багатому асортименті. Однак як же правильно оббудувати ванну кімнату невеликого розміру?

На этом сайте вы сможете купить прочную плитку Atlas Concorde exence по низкой цене.

Перш за все, рекомендуємо прислухатися до порад майстрів. Завдяки їм, можна уникнути помилок у виборі. А також створити потрібну гармонію у ванній. Адже саме тут надається можливість розслабитися, відновити своє тіло і душевну рівновагу. Рекомендації щодо купівлі Головним рада: вибирати керамічну плитку тільки наживо. В інтернеті або в рекламному проспекті можуть спотворювати і забарвлення, і розміри. А фактура може бути визначена лише на дотик. Крім того, візуальний огляд варіантів плитки дасть можливість представити її в інтер'єрі своєї ванній. А це - запорука створення потрібного антуражу в приміщенні. Чи не прислухатися до настійних порад продавців. Пам'ятайте, що їх дизайнерські здібності і почуття смаку були критеріями їх прийому на роботу. Найчастіше продавці намагаються продати найдорожчу або залежалу частина товару. Перевіряйте геометрію плитки.

Виробники часто грішать неправильними і незбіжними параметрами плитки. Тому не соромтеся, адже при помилку саме вам доведеться усувати або терпіти нерівності поверхонь і виражений дефект малюнка. А щоб грамотно перевірити геометрію того оздоблювального матеріалу, слід виконати наступні прості дії: кожні дві плитки беруться в руки і прикладаються одна до одної. Між ними не повинно бути зазорів; довільно вибрані одиниці матеріалу прикладаються крайками. Розміри повинні бути ідентичні, разбежка не повинна перевищувати 0,5-1 мм. Це стосується і довжини, і ширини плитки; якість нанесеного малюнка можна визначити на око. Таким же чином перевіряється наявність розмиття в візерунку, похибок в повторюваних елементах; найбільший вибір плитки зазвичай можна знайти в спеціалізованих магазинах. Краще спочатку оглянути зразки. Сфотографувати сподобалися екземпляри. А потім в спокійній обстановці ще раз проаналізувати обрані варіанти. І тільки після цього робити покупку.

Copyright © . All Rights Reserved