Фасадні термопанелі. Особливості та переваги

Коли приходить осінь з її зливами, і зима з морозами, виникає потреба утеплення свого будинку та забезпечення захисту від холодів та вологи.

Узнать стоимость фасадных термопанелей вы можете зайдя на сайт компании и получить консультацию.

Виходом із ситуації стане використання термопанелей для фасаду . Цей матеріал не тільки чудово зберігає тепло, але також чудово підходить для прикраси фасаду будинку.

Фасадні термопанелі мають цілу низку переваг. Насамперед вони стійкі до різких перепадів температурного режиму, переносять підвищену вологість, УФ-промені та механічні удари. Асортимент пропонує широкий вибір матеріалів будь-якої фактури, кольору та палітри.

Панелі зручні у використанні, практичні, швидко встановлюються, ергономічні, недорого коштують та привертають увагу стильним дизайном. Багатофункціональні панелі забезпечують відмінну теплоізоляцію, а значить, вони створені для обробки фасаду будинку.

Переваги

Теплоізоляція

Перевага фасадних термопанелей у тому, що вони дозволяють звести до мінімуму тепловтрати будинку. Причому товщина не має принципового значення, навіть при малій товщині ізолюючого шару ефект приємно здивує.

Великий термін придатності

У середньому період експлуатації даного будматеріалу складає сорок років. При цьому деякі компанії-виробники дають гарантію на свою продукцію сто років.

Декоративність

З зовнішнього боку фасадні термопанелі з клінкерною плиткою можна легко переплутати з цегляною кладкою. Більше того, за ефективністю матеріал перевершує цеглу. Наприклад, на термопанелях з часом не з'являються розлучення та білий колір.

Також комплектуючі фасадних термопанелей невибагливі у догляді.

Простота встановлення

Для того щоб облаштувати фасад утепленими панелями не потрібно використання спеціального обладнання та встановлення додаткових підпірок.

Будматеріал мало важить і застосовується для оформлення будинку з основою чутливого до високих навантажень.

Через те, що під час установки панелі не використовується суміш, укладання можна робити за будь-якої температури. Панелі можна встановлювати по вертикалі та по горизонталі.

Ефективне запобігання

Фасадні термопанелі стійкі до грибків. До складу матеріалу не входять компоненти, які згодом можуть почати розкладатися та гнити.

Copyright © . All Rights Reserved