Кухня з МДФ своїми руками

Перед тим як починати величезний проект під назвою «кухні з МДФ своїми руками», потрібно визначитися з тим, який МДФ краще для кухні, які плюси і мінуси і де її можна замовити.

На сайте https://golovko.com.ua/registratsiya-fop-chp-spd-flp-kiev-ukraina вы узнаете как регистрировать ФОП без проблем.

Для початку дайте собі відповідь на такі питання:

По-перше, чи буде кухня складатися повністю з МДФ? Найчастіше кажучи про МДФ кухнях, мова йде лише про фасадах. Інша частина гарнітура виконується з використанням більш доступного ДСП.

По-друге, будете ви виготовляти фасади самостійно або зверніться до професійних фірмам, які не тільки виріжуть дверцята потрібних розмірів, але і зможуть прикрасити їх різними візерунками.

Якщо ви хочете отримати якісний результат, необхідно шукати рівновагу між самостійною роботою та купівлею кухні на замовлення недорого . В іншому випадку виготовлення кухні може затягнутися на дуже довгий час, а різниця у вартості буде незначною.

Який МДФ краще для кухні?

І ось, приблизний план роботи розписаний, креслення готовий. Залишається підбити бюджет, вибрати матеріал.

Для корпусу ви можете використовувати наступні варіанти:

Якщо ви прагнете до довголіття гарнітура, але масив дерева занадто обтяжливо, тоді вам підійде мультиплекс.

Хочете якісно зі збільшеним терміном служби? Тоді віддавайте перевагу МДФ, однак пам'ятайте що це досить важкий матеріал.

Для практичної кухні, вписаною в невеликий бюджет можна використовувати ДСП. Кухня буде легше по вазі і дешевше за ціною, але це вже справа особистих уподобань.

Кожен варіант має свої достоїнства і не слабкими сторонами, але всі вони мають право на існування.

На фасади діють дещо інші правила, адже це обличчя вашої майбутньої кухні. Так, МДФ займає лідируючі позиції при виготовленні меблів на замовлення, фабричному виробництві та домашній майстерні.

За своїми характеристиками він практично не поступається дереву і допомагає втілити будь-які дизайнерські задуми. Крім цього, замовляючи подібні фасади у професіоналів, ви можете отримати не тільки рамкові або монолітні дверцята, а й прикрашені різними візерунками, обтягнутими ПВХ-плівкою і багато іншого.

Кухні з МДФ: плюси і мінуси

Зупинившись на виборі даного матеріалу, ви повинні розуміти, що означає МДФ для кухні і чому він такий популярний в меблевому ремеслі.

Серед незаперечних переваг МДФ:

Доступний за ціною, на відміну від масиву дерева або того ж мультиплексу.

Він дуже зносостійкий. Завдяки пресуванню і нагрівання дрібних деревних частинок, готові плити виходять щільними і міцними. Що гарантує справну службу, незважаючи на високі температури і вологість.

Невибагливий, підтримувати чистоту такої кухні можна підручними засобами.

Плити МДФ відповідають всім нормам безпеки.

До негативних якостей можна віднести:

Ціна вище, ніж у ДСП. Однак це продиктовано умовами і технологією створення матеріалу. Адже ДСП не може похвалитися екологічністю.

МДФ відносять до категорії важких матеріалів, такі меблі не можна легко пересунути з місця на місце.

В іншому будь-який ваш вибір буде продиктований уподобаннями і задуманої стилістикою кухонного гарнітура.

Рамкові фасади допоможуть створити розкішні меблі в класичному стилі. Ви зможете експериментувати з наповненням і створювати унікальні комбінації.

МДВ-ПВХ фасади також популярні в класиці, однак з урахуванням малюнка можуть вписатися в модерн і інші сучасні стилі. Створити такий фасад в домашніх умовах неможливо, вмілі майстри можуть виконати розкішний візерунок і за допомогою вакуумного способу натяжки обернути дверку в імітацію будь-якого дерева або кольору.

Лакові МДФ фасади незамінні для хай-тек або модерн стилів. Яскравий, багатий на колір і глибину матеріал може стати прекрасним рішенням для кухні з МДФ, зробленої своїми руками. Інша справа, що розпилювання даного матеріалу вкрай скрутна через верхнього декоративного шару.

Замовити кухню з МДФ

Робота зі створення кухні включає в себе безліч аспектів, які ви можете просто пропустити. А адже плануючи кухню своїми руками, ви прагнете до ідеального результату і не інакше! Але відсутність досвіду, часу, місця для проведення робіт і належного інструменту, можуть перетворити перспективний проект в моторошний затяжний експеримент.

Далеко не кожен затіяв зробити кухню з МДФ своїми руками, доводить справу до логічного завершення, але ж гроші і головне час, вже втрачено! Якщо ви цінуєте свій час і хочете отримати гарантовано якісний результат роботи, то звертайтеся до професійних майстрам і дизайнерам компанії Zorini.ru . Вони допоможуть визначитися з вибором, продумати кожну дрібницю і ви зможете насолоджуватися новою кухнею без виснажливого меблевого досвіду в вашому житті.

Copyright © . All Rights Reserved