Палетна стрейч-плівка. Її ефективність і види

Палетна стрейч-плівка або стрейч-плівка для машинного пакування призначена для обтягування великих товарів поштучно або групами. Особливо часто вона використовується для групової упаковки товарів, які фіксуються нею на піддонах або палетах. Це зручно не тільки для їх транспортування, а й для складування. Стрейч-плівка призначена для упаковки товарів за допомогою спеціальних автоматичних та напівавтоматичних машин, які регулюють попереднє її розтягнення. Товщина матеріалу може бути від 10 до 40 мм, а максимальна ширина - 50 см.

На сайте купить стрейч пленку по выгодной цене вы можете быстро и надежно.

Стрейч-плівки можна розділити на три види:

Стандарт. Даний матеріал підходить для напівавтоматичного обладнання з невеликою продуктивністю. Така стрейч-плівка може розтягуватися до 200%.

Пауер. Дана плівка використовується для упаковки продуктів за допомогою автоматичних палетопакувальника і має здатність розтягуватися до 250%.

Супер або суперпауер. Така стрейч-плівка призначена для обладнання з високою продуктивністю і швидкістю. Вона розтягується до 330%.

Варто відзначити, що чим вище здатність до розтягування стрейч-плівки, тим вона міцніша і має велику здатність до відновлення форми. Тому, для того щоб істотно заощадити на упаковці, слід купувати більш міцний матеріал. В даному випадку ви значно заощадите на його витраті.

При упаковці вантажів на піддонах пакувальна ефективність стягуючі стрейч-плівки проявляється при деформації (розтягу) плівки.

3 стадії деформації плівки:

0-10%. Еластична стадія. У цьому стані плівка еластична і не є достатньо ефективною для утримання вантажу.

10-60%. Перехідна стадія. У цій стані плівка починає втрачати свою початкову форму і добре утримує вантаж за рахунок сили пружності, що виникає при деформації. Для досягнення цієї стадії досить використовувати обладнання, яке виконує традиційне механічне розтягнення.

Більше 60%. У цій стадії видозмінюється молекулярна решітка стрейч-плівки, при цьому зв'язку між молекулами посилюються. Плівка втрачає пружність, але набуває жорсткість і міцність, за рахунок чого досягається найбільша пакувальна ефективність, при цьому витрата плівки значно знижується. Для досягнення цієї стадії мало використовувати звичайні системи подачі плівки, плівка занадто натягується, звужується і рветься. В цьому випадку необхідні системи подачі плівки, що забезпечують її попереднє розтягнення (ПРЕ-СТРЕЙЧ)

При використанні звичайних систем подачі плівки розтягнення досягається за рахунок гальмування бобіни (механічне розтягнення). При використанні такої системи подачі натяг плівки в процесі обмотки нерівномірно і може відрізнятися в межах 20% між кутами і лицьовими сторонами палета. Таким чином неможливо контролювати постійне натяг і витрата плівки.

Престрейч

Нинішні технології дозволяють контролювати розтягнення стрейч-плівки ще до того як плівка потрапляє на палет, за допомогою додаткових валів в системі подачі плівки. Розмотуючись з бобіни плівка розтягується на ділянці між цих валів, які обертаються з різною швидкістю. Таким чином досягаються наступні цілі:

еконмія плівки

м'який вплив на піддон, що дозволяє упаковувати нестійкі і тендітні вантажі

більш ефективна і міцна упаковка

Copyright © . All Rights Reserved