​Плюси і мінуси сонячних електростанцій

Сонячні електростанції стають все більш популярними. Технології отримання енергії від сонячного світла вдосконалюються з кожним роком, і весь світ все більше усвідомлює необхідність стати незалежною від невідновлюваних джерел енергії. Багато приватних осіб, компаній і навіть країн інвестують кошти в сонячні електростанції, сподіваючись, що витрати швидко окупляться. Енергія від сонця має масу переваг, але, на жаль, також мало недоліків. Варто знати обидві сторони цього починання. Доречі, детально про придбання сонячної експлуатації Ви можете дізнатися прямо зараз, зателефонувавши менеджеру компанії «Сонячна енергія». Ви зможете отримати вичерпні відповіді на всі питання. Не втрачайте часу дарма - звертайтеся за допомогою до професіоналів!

Переваги

Основна перевага фотоелектричних електростанцій - незалежність від газу, нафти та вугілля, родовища яких у всьому світі повільно виснажуються. Їх ціни постійно зростають, що відчувається всіма нами. Сонячне світло широко доступне та невичерпне. Тож немає страху, що одного дня у вас просто вичерпається ця "сировина". Сонячна енергія збирається за допомогою сонячних батарей, які після монтажу практично не потребують обслуговування. У порівнянні з діючими традиційними електростанціями, тому вони набагато екологічніші: вони не виділяють димових газів, не споживають воду. І вони не утворюють токсичних відходів. Сонячне світло є майже всюди на землі, тому жодна країна не матиме «депозит».

Недоліки

Незважаючи на очевидні переваги, сонячні електростанції також мають недоліки. Вони в першу чергу є витратами. Сонячні батареї, хоча й дешевші вже кілька років, все ж є досить дорогими, якщо мова йде про великі інвестиції. Їх установка для масового використання також потребує величезних площ. Екологічне питання виробництва панелей - спірне питання. Звичайно, це певною мірою забруднює навколишнє середовище, але рішення, яке є 100% екологічним щодо енергії, отриманої в промислових масштабах, нереально. Сонячні електростанції не споживають і не зберігають енергію вночі, але традиційні електростанції також мають простої та відключення електроенергії. Тому слід дотримуватися обґрунтованої політики управління запасами.

Copyright © . All Rights Reserved