​Токарні верстати JET по металу і дереву

Токарний верстат здавна використовується як в професійних майстерень, на великогабаритних заводах, так і в домашніх умовах. З його допомогою проводяться різні роботи в металообробних і деревообробних майстерень. У наш час великим виробником токарних верстатів різного спрямування є компанія Jet. Доречі, придбати верстати Jet Ви можете прямо зараз, для цього Вам необхідно перейти за посиланням https://jettools.net.ua/, вартість Вас приємно здивує.

Варто відзначити, що Jet - токарні верстати від світового американського виробника устаткування по обробці дерева і металевих виробів. Причому це не тільки зразки промислового формату, але також компанія виготовляє електричні інструменти, ручне і настільний обладнання.

По суті, токарний верстат необхідний для тіл обертання, виконаних з дерева або металу. При цьому, якщо деталь в верстатах компанії Jet обертається за допомогою закріпленого шпинделя, то ріжучий основа переміщається за допомогою супорта, що з'єднує його з механізмом подачі. Головним елементом тут є шпиндель, так як від його потужності залежить якість і швидкість виконуваної роботи. Виходячи з положення заготовки та інструменту, токарні верстати поділяють на горизонтальні і вертикальні. Але так як вертикальні моделі часто необхідні для важких деталей з великим діаметром, то в основному найбільш поширені горизонтальні види верстатів.

Токарні верстати Jet по металу

Використовувані токарні верстати Джет для обробки металу, в основному, класифікуються за номенклатурою "BD". Це, в свою чергу, близько 25 модифікованих варіантів верстатів, де вартість їх варіюється в діапазоні 35 тис. - 3 мільйони руб. Однак, якщо акцентувати увагу на недорогі верстати для домашніх умов, то вони підпадають під категорію BD-3 і BD-7. Це найбільш оптимальні моделі настільних токарних верстатів Jet по металу, що відповідають основним вимогам ціна-можливості.

BD-3 є найбільш практичним варіантом домашнього верстата, який не підходить для промислових цілей. Це побутова модель для напруги 220 В, які також можуть використовуватися для невеликих майстерень, а також саме такі варіанти використовувалися в школах для навчання токарному майстерності. А що стосується саме варіантів від компанії Jet, то в них підстави обгумовані і не вібрують під час роботи з ним. Незважаючи на невелику швидкість роботи верстатів моделі BD-3 і BD-7, все ж якість роботи у них висока. На них, як і на промислові зразки, можна робити обточування, підрізування торців, шліфування, розгортання отворів і інші необхідні операції по металу.

Що стосується технічних характеристик моделі BD-3, то розташування центрів у нього 15 см, хід пінолі 23, а супорти - 55 мм, габарити хвостовика 8 × 8, з потужністю приводу в 150 Вт, з оборотами від 100 до 3800 об / хв. У агрегату BD-7 дистанція між центрами становить 35 см, тоді як обточування діаметр також має значення в 18 см. Потужність приводу 370 Вт, відповідно обороти трохи вище попередника. Його доречно використовувати для дрібногабаритного виробництва або маленьких майстерень.

Для великогабаритного виробництва використовують агрегат, потужністю в 5600 кВт. Це оптимальна модель GH 1640-ZX, з вагою в 2,1 тонн і великими можливостями для професійного виробництва, сертифікований. Він володіє хорошими характеристиками, має автоматичну подачу поперечного та поздовжнього елементів супортів. За допомогою коробки передач тут регулюються обороти, а також іншими вагомими можливостями володіє обладнання.

Компанією Jet також надаються моделі токарно-гвинторізних і токарно-фрезерних верстатів. Якщо говорити про останні, то це, в свою чергу, відомий агрегат BD-11GDMA, який є універсальним і може підключаться до стаціонарної мережі 220 В.

Виконаний з чавунною станини, а також відшліфований і загартований. Має в ньому освітлення, так як є вбудована лампа, він має подачу МОР, укомплектований тумбою, і до того ж можна для виконання фрезерних операцій монтувати лещата.

Copyright © . All Rights Reserved