ВАННА КІМНАТА В СТИЛІ МОДЕРН

Ремонт ванної кімнати, виконаний мною в стилі модерн, стане перлиною будь-якого будинку або квартири, являючи собою приклад вишуканості та елегантності, а також тонкого смаку господарів. Характерними рисами цього стилю є асиметрія і декоративність, йому властива природність і плавність ліній, увагу до тонких, але непомітним деталей. Колірна гамма такій ванні кімнати буде радувати око багатством фарб. Для стилю модерн характерно прагнення до півтонів, до природних забарвленням, що нагадує колір води, фарби рослин, землі, дерев. Світло-зелені кольори, багаті відтінки золота, лілового, охри або світло-сірого поєднуються в інтер'єрі, привносячи наліт природності.

Набор инсталляция и унитаз выбрать и купить можно на сайте компании по лучшей цене.

Щоб оформити ванну в стилі модерн, потрібно купити кахельну плитку, яка не тільки впишеться в інтер'єр, але і підкреслить його особливості, зробить ще більш яскравим і мальовничим. Плитка для стін повинна бути багато прикрашена геометричними або рослинними орнаментами, що нагадують про природну красу природи. Перегукуватися з цими мотивами буде керамічна плитка для підлоги, що імітує паркет з натурального дерева або відтворює фактуру состаренного дерева. На вигляд керамічний паркет "під дерево" неможливо буде відрізнити від справжнього, зробленого з натурального дерева, зовні він виглядає так само просто і природно. При цьому експлуатаційні характеристики такого покриття ідентичні параметрам керамічної плитки, він міцний, стійкий до зносу, дії води.

Характерну для модерну плавність ліній і асиметрію можна підкреслити як в оформленні плитки, так і в дизайні сантехніки, має обтічні форми. Красиві і зручні меблі з натуральних матеріалів стане відмінним доповненням інтер'єру в стилі модерн. Різні деталі, які об'єднують всю композицію в єдине ціле, працюватимуть на загальне враження. Це можуть бути антикварні дрібнички, виготовлені на початку 20 століття і зберігають відбиток часу, або дрібні декоративні елементи, що вносять в інтер'єр мерехтіння срібла і блиск перламутру, що створюють атмосферу розслабленості і млості. Ванна кімната, виконана в стилі модерн, несе на собі відбиток особистості власника, вона індивідуальна, служить ілюстрацією доброго смаку і тонкого розуміння стилю і краси.

Copyright © . All Rights Reserved