Як позбутися від цвілі в квартирі

Основний причиною виникнення грибка в квартирі є підвищена вологість . Якщо в приміщенні погано працює вентиляція , створюється сприятлива атмосфера для розмноження шкідливих мікроорганізмів . Слабка циркуляція повітря в поєднанні з вогкістю в ванній кімнаті призводить до швидкого поширення грибка по стелі і стінам .

Чтоб лучше работал сайт Купить дедик будет самым правильным решением.

Боротьба з цвіллю складається з двох етапів:

Усунення причин , що призводять до виникнення бактерій .

Обробка приміщення спеціальними протигрибковими складами .

На першому етапі потрібно зрозуміти , що призвело до появи цвілі в вашому домі . Можливо , несправна вентиляційна шахта або підтікають водопровідні труби . Ремонт сантехніки та установка примусової вентиляції в більшості випадків благотворно позначається на мікрокліматі в квартирі .

Після цього можна переходити до видалення наявної цвілі .

Механічна очистка стін і стелі НЕ завжди призводить до позитивного ефекту . З часом грибок знову з'являється на поверхні в вигляді сірого або бурого нальоту . Щоб гарантовано від нього позбутися , використовуйте зволоження проблемних ділянок різними складами .

Непогано бореться з цвіллю звичайний медичний спирт . Їм пропивають дрантя , а після протирають місця , уражені грибком . Щоб суперечки цвілі випадково НЕ потрапили в легені , обов'язково користуйтеся захисним респіратором .

Ще краще знищує бактерії мідний купорос . його розбавляють в воді і обробляють стіни пензликом . Розчин досить токсичний , тому обов'язково працюйте в гумових рукавичках і при відкритих вікнах .

Також можна використовувати склади проти цвілі , які продають в магазинах . Вони досить ефективні і коштують відносно НЕ дорого . Обробка ураженої поверхні виконується згідно інструкції на упаковці .

Після того як цвіль переможена , НЕ забувайте про профілактичних заходи . Регулярно провітрюйте квартиру і стежте за справністю сантехніки . Це позбавить від повторного появи грибка в приміщенні .

Copyright © . All Rights Reserved