Як вибрати будівельну компанію і не прогадати?

 Пропозицій багато, а ось знайти надійну організацію, яка надає якісні послуги за доступною ціною, не так-то просто. Щоб дерев'яні, каркасні будинки або споруди з бруса були дійсно надійними, довговічними і безпечними, до підбору забудовника потрібно підходити відповідально.

Фахівці компанії RS-Bud, грунтуючись на багаторічному досвіді і постійно проведених опитуваннях серед своїх клієнтів, виявили 10 головних ознак, яким повинна відповідати така організація. Представляємо їх увазі наших читачів. Доречі, замовити послуги компанії Ви можете на сайті https://rs-bud.com/pro-nas/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Головні критерії вибору будівельної компанії

Будівельні компанії пропонують широкий спектр послуг. Звертаючись в перевірену організацію, ви можете замовити як зведення будівель, так і:

 • Проектування споруди,
 • Підбір оптимального місця під забудову,
 • Впровадження інженерних комунікацій,
 • Обробку внутрішньої частини будівлі і фасаду,
 • Розробку дизайну інтер'єрів.

Щоб в подальшому уникнути більшості неприємностей, зверніть увагу на:

1. Термін існування організації

Якщо компанія здійснює свою діяльність не менше 3 років, це добра ознака. Ви зможете ознайомитися не тільки зі зданим в експлуатацію житлом, а й переконатися в його відповідності заявленій якості.

2. Готові об'єкти

Фірми, яким нема чого приховувати, дають можливість клієнтам ознайомитися з портфоліо і реальними фото об'єктів. Також ви зможете вживу побачити будинки з бруса або інших матеріалів. Це дозволить оцінити правильність виконання будівельних і оздоблювальних робіт.

3. Дозволи на будівельні і монтажні роботи

Інформацію про те, чи має забудовник ліцензію на послуги, що надаються, можна перевірити. 

4. Грамотно складені договори

Надійні компанії пропонують клієнтам контракти, в яких прописуються всі деталі співпраці. До паперів повинні додаватися підрядні і кошторисні документи, перелік будматеріалів, а також:

 • Поверховий план і планування,
 • Дизайнерський проект,
 • Графік проведення робіт,
 • Креслення влаштування інженерних комунікацій.

5. Документація, необхідна для укладення договорів

Перш ніж приступити до зведення будинку, потрібно затвердити:

 • Техзавдання і проект,
 • Робочі терміни,
 • Поетапність робіт,
 • Плани фінансування та інше.

6. Фахівці з усіх видів проектних, будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт

Поважають себе фірми не користуються послугами сезонних робітників, а створюють штат кваліфікованих, постійних майстрів. Серед фахівців повинні бути не тільки представники робітничих професій, а й архітектори і дизайнери. Це сприяє злагодженій взаємодії на всіх виробничих етапах.

7. Позитивні відгуки інших клієнтів

Відгуки про будівельну компанію для будівництва заміського будинку можна побачити не тільки на її офіційному сайті, але і на сторонніх ресурсах. З детальною інформацією завжди можна ознайомитися на відповідних форумах. Багато хто використовує Відеоотзиви від замовників з реальними клієнтами і об'єктами.

8. Служби технагляду та контролю якості

Технічний нагляд дозволяє стежити за дотриманням норм і технологічних вимог, а також часу будівництва і своєчасності здачі об'єкта. Додатковою перевагою є і те, що контроль дає можливість не вийти за межі затвердженого кошторису.

Крім того, подібні підрозділи стежать за якістю закуповуваних будматеріалів - це істотно впливає на термін експлуатації зводяться будинків.

9. Гарантії на всі види здійснюваних робіт і послуг

Перед тим як вибрати будівельну компанію, переконайтеся, що виконавець готовий взяти на себе гарантійні зобов'язання по кожній з виконаних послуг. Дана умова свідчить про його сумлінності.

10. Детальний комерційну пропозицію, кошторис або розрахунки

У надається клієнтам документації повинні бути вказані подробиці з усіх видів послуг і робіт:

 • Будівництва,
 • Ремонту,
 • Обробці.

Коли кожна позиція детально розписана, це говорить про чесність і прозорість співпраці.

Звичайно, будівельна компанія в RS-Bud не тільки займається збором подібної інформації, але і відповідає всім перерахованим вимогам. Професіоналізм співробітників очевидний:

Менеджери пропонують оптимальні варіанти споруд та їх облаштування з урахуванням переваг і побажань замовників,

Майстри зводять дерев'яні будинки в короткі терміни з дотриманням технологічних вимог.

Copyright © . All Rights Reserved