Як вибрати душову кабіну: поради професіоналів

Конструктивно душові кабіни діляться на два типи: відкриті і закриті. Розповідаємо про їх відмінностях та яку кабіну вибрати.

Душевые кабины такого типа как из стекла вы можете заказать на сайте магазина.

Конструктивних рішень існує трохи. Є моделі закритого і відкритого типу. Їх різність полягає тільки в наявності або відсутності верхньої стельової панелі. Велике значення мають форми і розмір, особливо, якщо мова йде про типових квартирах. Для санвузлів в старих панельних будинках найбільше важлива площа піддона . Необхідно звернути увагу на спосіб підключення до каналізації і водопроводу, а також інші нюанси, пов'язані з установкою. Можливо, що деякими опціями не вдасться скористатися. Можуть виникнути складнощі, пов'язані з енергоспоживанням або недостатньо сильним напором в трубах. Щоб зрозуміти, як вибрати душову кабіну, необхідна порада професіонала. У статті зробимо огляд видів і важливих параметрів.

конструкція

Єдиним універсальним критерієм вибору може служити тільки якість матеріалів і збірки . Решта залежить від потреб. Як правило, основна мета - це економія простору. Ванна потрібна далеко не кожному на відміну від зайвих квадратних метрів. Їх поява відчуваються навіть в дорогих просторих квартирах. Важлива форма піддону і матеріал, з якого він зроблений, технічне оснащення. Ці фактори залежать від конструкції боксу.

відкриті бокси

Являють собою одну або дві що відкриваються перегородки, що примикають до стіни санвузла, або вмонтовуються в його кут. Це простір потребує обробки і гідроізоляції, якщо його не було зроблено. Можна покласти на закритій ділянці плитку від підлоги до стелі. Такий прийом часто використовується дизайнерами при зонуванні приміщень. Зазвичай відкриті кабінки мають невеликий розмір. Дах у них відсутній.

Внизу встановлюється піддон, або влаштовується стік через підлогу. Підстава може бути чотирикутним або кутовим в формі трикутника. Він підключається до каналізації як звичайна ванна. У другому випадку слив робиться в бетонному стягуванні. Її заливають поверх гідроізолювати перекриття. Усередині прокладають трубу і роблять до неї ухил, щоб вода стікала і не затримувалася на поверхні. Пол закривають гратами.

Відкриті системи розраховані в основному на те, щоб швидко помитися. Їх ніяк не можна віднести до багатофункціональних водно-оздоровчих комплексів. Коли постає питання - яку душову кабіну краще вибрати людям, які віддають перевагу не витрачати час на водні процедури - це найкраще рішення.

Бокси випускаються за стандартними розмірами і конфігурації, які не можна змінити.

Для збірних конструкцій краще використовувати комплект обладнання від одного виробника. Тоді всі елементи будуть відповідати за стилем.

Якщо вода зливається через решітку в підлозі, конфігурація може бути якою завгодно.

Це відкриває більше свободи для творчості. З'являється можливість пристосувати бокс до особливостей приміщення, його планування, розмірами, дизайну. Користувач може вирішувати, які огорожі йому вибрати, скільки варіантів і якої величини лійки йому знадобляться, чи потрібні йому гідро- і аеромасаж, за якою схемою розташувати форсунки. Можна придбати сантехнічну арматуру прихованого монтажу, встановити будь-які аксесуари. Вибір душової кабіни в будівельному виконанні відкриває широкі перспективи для створення нестандартних зон для просторих ванних кімнат.

Безкаркасні скляні огорожі, поставлені на суперплаский піддон або на підлогу, візуально розчиняються в навколишньому просторі, надаючи інтер'єру ванної кімнати сучасний діловий вигляд.

Ціна залежить від вибору комплектуючих і від обсягу робіт. Якщо проект складний, то ви більше витратите на монтаж.

Copyright © . All Rights Reserved