Як використовувати керамічну мозаїку при облицюванні

Універсальний матеріал - керамограніт з'явився на будівельному ринку недавно, але встиг уже стати справжньою класикою серед своїх побратимів.

Качественный ремонт и отделку квартир на сайте http://garant-remont.com.ua/remont-i-otdelka-kvartir-klassa-bazovyy.html вы можете заказать и нанять лучших специалистов.

Керамічна плитка заслужено займає одне з лідируючих місць за якістю, довговічності і раціональності застосування.

Але якщо строгий традиційний стиль даного матеріалу повністю не влаштовує зорові рецептори, то на допомогу здатні прийти мозаїчні композиції, які представляють собою зображення з невеликих шматочків різних матеріалів.

Мозаїчні панно використовувалися ще сотні років тому, проте сьогодні вони зазнають друге народження. Сучасні промислові технології, що дозволяють виготовляти мозаїчні композиції, здатні задовольнити різні смакові запити. Художня виразність мозаїки здатна складатися не тільки в результаті якої складності малюнка, але і завдяки наявності різних матеріалів, використовуваних для її створення.

Керамічна мозаїка, в своєму нинішньому вигляді є не що інше, як звичайну плитку, тільки відрізняється гранично зменшеним масштабом. Вона широко використовується для облицювання різних поверхонь, включаючи фасади будівель, стін і підлоги ванних кімнат, а так же кухонь і стін басейнів.

Різноманіття колірних рішень, пропонованих різними виробниками мозаїки, забезпечує можливість повноцінного вибору для споживачів. Сучасні мозаїчні композиції можуть мати особливими ефектами, такими як кракелюри, представлені у вигляді дрібних тріщинок на поверхні плиток, ефект розлучення або вкраплення будь-яких кольорів. Так само на музичних плитках може бути присутнім ефект нерівності.

При виборі керамічної плитки, можна отримати куди більш рельєфну поверхню, ніж використовуючи скляну мозаїку. Крім цього з керамічної мозаїкою важко посперечатися інших матеріалів за такими параметрами, як міцність, абразивним властивостями і довговічності у використанні. Крім цього мозаїчні композиції, виконані з кераміки, відкривають широкі дизайнерські можливості.

Неглазуровані продукт має пористу структуру, що має ряд негативних сторін, але на щастя є й інший різновид кераміки - малопорістое. Нерідко керамічну мозаїку комбінують з іншими видами матеріалів, включаючи натуральні камені і скло. Такі складні композиції дозволяють відобразити в собі всю багатогранність дизайнерської ідеї.

Copyright © . All Rights Reserved