​Який формат керамічної плитки вибрати?

Колір, малюнок, текстура, матова або глянсова поверхня - це елементи, на які ми звертаємо увагу переважно, вибираючи керамічну плитку для наших відремонтованих квартир та будинків, але з деталлю, яка рівномірно визначає кінцевий візуальний та естетичний ефект. Кахельний інтер’єр буде у форматі керамічної плитки.

Різноманітність форматів плитки, яку пропонує Leo Ceramika, дозволяє створити ванну кімнату, вітальню, зал чи кухню з вибраним форматом плитки, що гармонізує у цій конкретній кімнаті, її призначення, наші уподобання, обраний стиль обробки, але керамічну плитку формат також опосередковано впливає на ілюзорну зміну геометрії інтер’єру, з іншого боку, розташування стін, наприклад, ванна кімната, визначає, які формати плитки ми можемо використовувати в ній.

Простір і формат плитки

Оскільки ми живемо у світі ілюзій, залежно від того, якими деталями ми обробляємо дану площу в нашій квартирі в Познані, ми створимо аранжування цього, а не іншого характеру, у випадку керамічної облицювання, тим більший розмір плитка, яку ми використовуємо на підлозі чи стіні, площа кахельної плитки здаватиметься більшою, ніж насправді, підлога з плитками 60 х 60 см просторово виявляється вигіднішою, ніж якщо на неї покласти плитку 30 х 30 см.

Навіть затирка, яка найкраще відповідає кольору плитки, не зробить підлогу з невеликою однорідною плиткою, характеристики плиток цього не дозволяють, зазор між плитками буде завжди видно, а отже і обраний формат плитки.

Відповідність правильному формату

У ванній, мабуть, найбільш захоплюючому інтер’єрі на етапі ремонтних робіт та оздоблювальних робіт, лише після вибору формату плитки можна буде спроектувати її розташування на стінах і підлозі, раніше домінуючою тезою було те, що лише невеликі формати плитки підходять для маленької ванної кімнати, це було неправильним уявленням про дизайн цієї кімнати, ванна кімната площею 4 - 5 квадратних метрів, але також набагато більша, може вмістити будь-яку плитку, наприклад, метро 10 х 20 см , або дійсно широкоформатна плитка 60 х 120 см, хоча такий великий формат вимагатиме дуже продуманого макету, він, серед іншого, o обрізки плитки, між ними та цілою плиткою не повинно бути великих розбіжностей у розмірах, скажімо, кількасантиметрова смуга вирізаної плитки поблизу плитки шириною 120 см буде виглядати дуже непривабливо.

Розташовуємо це горизонтально чи вертикально?

Переважна більшість плиток, призначених для їх розміщення на стінах, мають прямокутну форму, у випадку наших ванних кімнат, які в квартирах становлять статистично 4,5 квадратних метра, за своєю природою ми розташовуємо прямокутні плитки горизонтально, таким чином їх розташування зробить Ванна кімната розширюється до ілюзії. Розміщення плитки вертикально несприятливо "потягне" цю кімнату вгору, ванна кімната буде здаватися меншою і вищою, це порушить її пропорції, хоча вертикально покладену плитку можна складати з плитками, покладеними горизонтально, слід лише ретельно вибирати права частина стіни, ідеально, наприклад, можуть вийти стіни душу.

Який формат є найбільш практичним та візуально найбільш ефективним?

Формат 30 х 60 см є найпопулярнішим для стін у ванній кімнаті серед багатьох форматів плитки, і саме формат 30 х 60 см є найпопулярнішим серед багатьох компаній / виробників плитки, це не створює проблем для дизайнера або підрядника, коли розташування такої плитки на стінах, не утворює великих відходів, ідеально підходить для встановлення висоти стандартної рами унітазу, верхня полиця якої становить одну лінію зі стиком між четвертим і п’ятим рядом цього формату плитки, стіна розділена на рівень прямокутників із співвідношенням сторін 1 до 2 візуально виглядає дуже акуратно, формат дозволяє інтегрувати мозаїчні вставки та декоративні смуги між плитками, плитками / декорами.

Квадратна плитка на стінах ванної дуже рідко використовується під час її ремонту, це питання індивідуальної естетики та відповідного дизайну.

На стіні, наприклад у вітальні, ситуація інша, можливо, з тієї причини, що вона стосується однієї стіни, і найчастіше її фрагмент, як формат, так і спосіб розташування прямокутних плиток горизонтально або вертикально, - це повна свобода в розташуванні , хоча велика плитка виглядає набагато ефективніше, не мало.

Для підлогового покриття ми можемо використовувати будь-яку форму та спосіб укладання; перпендикулярно, в шахматному порядку, змішано, модульно, ми кладемо на підлогу квадратну та прямокутну плитку, також у формі дощок, все залежно від характеру інтер’єру та стилю розташування.

Важливою деталлю обробки стіни над кухонною стільницею, т. Зв фартух, тут, переважно з практичних міркувань, буде більша плитка 30 х 60 см, покладена горизонтально або вертикально, або плитка 60 х 60 см, чим менше затірка, що досить швидко забруднюється в районі стільниці, тим більше краще.

Copyright © . All Rights Reserved